Hojdacia sieť zavesená v byte

hojdacia sieť zavesená v byte

Hojdacia sieť nepatrí len do záhrady

Mysleli ste si doteraz, že hojdacia sieť je iba letná záležitosť a že patrí len do záhrady? Alebo si neviete predstaviť, ako by mohla vyzerať hojdacia sieť zavesená v byte? Potom čítajte ďalej, prípadne si rovno pozrite naše krátke ilustračné video.

 

Prečo je skvelé mať hojdaciu sieť zavesenú v byte

1. Užívajte si pohodu a relax každý deň, nie len počas leta a dovolenky a pri návrate domov po dlhom dni nechajte stres za dverami.

2. Máte malé dieťa? Používajte hojdaciu sieť ako kolísku. Napokon, nič neupokojí uplakané bábätko lepšie, ako jemné hodanie. Alebo si neopakovateľné chvíle plné nežnosti a pohody vychutnávajte v hojdacej sieti spolu s bábätkom.

3. Hojdacia sieť oživí a zatraktívni každý interiér, stačí len vybrať veľkosť a farbu. Ak máte v interiéri málo miesta, skúste použiť závesné hojdacie kreslo.

4. V hojdacej sieti sa výborne spí. Hojdacia sieť nahradí klasickú posteľ , získate tak lôžko navyše a nielen pre nečakaného hosťa. Ak máte chuť, viac o spánku v hojdacej sieti si môžete prečítať v tomto článku.

5. Mexické hojdacie siete nemajú tyče na rozťahovanie, okrem toho, že sú vďaka tomu stabilné, nezasahujú do priestoru a nezaberajú v ňom miesto.

6. Hojdacia sieť sa dá ľahko a rýchlo zbaliť a zobrať so sebou na každý výlet.

Hojdacia sieť zavesená v byte = vaša oáza pokoja

hojdacia sieť zavesená v byte

hojdacia sieť zavesená v byte

hojdacia sieť zavesená v byte

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *