Hojdacia sieť zavesená v byte

hojdacia sieť zavesená v byte

Hojdacia sieť nepatrí len do záhrady

Mysleli ste si doteraz, že hojdacia sieť je iba letná záležitosť a že patrí len do záhrady? Alebo si neviete predstaviť, ako by mohla vyzerať hojdacia sieť zavesená v byte? Potom čítajte ďalej, prípadne si rovno pozrite naše krátke ilustračné video.

Prečo je skvelé mať hojdaciu sieť zavesenú v byte

1. Užívajte si zaslúženú pohodu a relax každý deň, nie len počas leta a dovolenky a pri návrate domov po dlhom dni nechajte stres za dverami.

2. Máte malé dieťa? Potom skúste použiť hojdaciu sieť ako kolísku. Napokon, nič neupokojí uplakané bábätko lepšie, ako jemné hodanie. Alebo si neopakovateľné chvíle plné nežnosti a pohody vychutnávajte v hojdacej sieti spolu s bábätkom. Tu si môžete prečítať viac o tom, čo majú kolísky a hojdacie siete spoločné.

3. Hojdacia sieť oživí, zatraktívni ale aj zútulní každý interiér. Ak ešte jednu nevlastníte, nech sa páči, navštívte náš e-shop, stačí si len vybrať vhodnú veľkosť a farbu. Máte v interiéri málo miesta? Nevadí, skúste využiť závesné hojdacie kreslo.

4. V hojdacej sieti sa skutočne výborne spí. Hojdacia sieť nahradí klasickú posteľ, získate tak lôžko navyše nielen pre nečakaného hosťa. Ak máte chuť, v článku Vyskúšajte spanie v hojdacej sieti sa na túto tému dočítate viac.

5. Mexické hojdacie siete nemajú tyče na rozťahovanie, okrem toho, že sú vďaka tomu stabilné, nezasahujú do priestoru a nezaberajú v ňom miesto.

6. Manipulácia s mexickými hojdacími sieťami je naozaj jednoduchá, dajú sa podľa potreby ľahko prenášať z bytu to záhrady, tiež sa však dajú rýchlo zbaliť a zobrať so sebou na výlet či dovolenku.

Hojdacia sieť zavesená v byte = vaša oáza pohody a relaxu

hojdacia sieť zavesená v byte

hojdacia sieť zavesená v byte

hojdacia sieť zavesená v byte