O farbách

o farbach

O farbách okolo nás

Svet okolo nás je plný farieb a existuje veľké možstvo štúdií a učení o ich vplyve na naše telo a myseľ. Psychológiavia veria, že farby v sebe ukrývajú podprahový zmyslel, ktorý ovplyvňuje naše myslenie a rozum. Podľa ezoterikov má každá farba svoju vlastnú vibráciu, ktorá ovplyvňuje psychiku, nálady a emócie človeka. Rozhodla som preto neísť v tomto článku príliš do hĺbky, nechám na vás, či a koľko sa chcete z veľkého množstva dostupných zdrojov o tejto téme dozvedieť.

Týmto krátkym foto článkom chcem len naznačiť, že farby majú svoj význam a že záleží na tom, akými farbami sa obklopujeme. Farby nás svojou energiou môžu povzbudiť, upokojiť, zohriať či utlmiť. V našom e-shope ponúkame hojdacie siete rôznych farieb a farebných kombinácií, možno vám tento článok pri výbere pomôže.

Stručne o farbách

o farbách

o farbách

o farbach

o farbach

o farbách

o farbách

o farbách

o farbach

Aká farba sa páči vám?

Každý z nás má k farbám iný vzťah, nami uprednostňované farby sa vekom menia, súvisia s našim pohlavím, s príslušnosťou k sociálnej skupine a závisia aj od geografického a kultúrneho prostredia, v ktorom žijeme.

Za seba môžem povedať, že mexické hojdacie siete sa mi páčia skoro v každej farbe alebo farebenej kombinácií. No mojou úplne najobľúbenejšou farbou bola vždy prírodná biela a to sa ani rokmi nemení. Aká je vaša obľúbená farba, akú farbu hojdacej siete by ste si práve teraz vybrali vy?