E-shop Hamacas, vitajte!

Hľadáte niečo výnimočné? Ste na správnom mieste! Objavte pre seba a vašich blízkych pravé ručne tkané hojdacie siete a závesné hojdacie kreslá z Mexika. Náš e-shop ponúka bezkonkurenčne široký výber farieb a farebných kombinácií, ktorý pravidelne a priebežne dopĺňame. Mexické hojdacie siete sú vhodné do bytu i záhrady, pre malých aj veľkých, na krátky relax či dlhý spánok alebo ako originálny darček pre kohokoľvek a pre akúkoľvek príležitosť – k narodeninám, za dobré vysvedčenie, pod stromček, či ako svadobný dar, fantázii sa medze nekladú. Nech sa páči, nechajte sa inšpirovať a darujte (si) zážitok!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel.č.: 0910 943 256 alebo na e-mailovej adrese: hamacas@hamacas.sk. Radi Vám odpovieme!

Želáme príjemný nákup!

Hojdacia sieť pre dvoch teraz so zľavou

Využite našu valentínsku ponuku a kúpte si hojdaciu sieť pre dvoch so zľavou 10eur. Stačí, ak v pokladni alebo priamo v nákupnom košíku použijete tento zľavový kód: VALENTIN10. Táto ponuka platí do 16/02/2020 na nákup hojdacích sietí vo veľkosti double.

 
 

Pozerajte a čítajte ďalej

Ešte váhate? Prečítajte si, prečo si vybrať hojdaciu sieť práve u nás a čo o nás hovoria naši spokojní zákazníci. Alebo si pozrite, ako vyzerá hojdacia sieť zavesená v byte.