Víta vás e-shop s hojdacími sieťami

Hľadáte výnimočnú hojdaciu sieť? Ste na správnom mieste! Náš e-shop prináša pravé ručne tkané hojdacie siete z Mexika už od roku 2005. Mexické hojdacie siete sú vhodné do bytu i záhrady, pre malých aj veľkých, na krátky relax či dlhý spánok. Alebo ako originálny darček pre kohokoľvek a pre akúkoľvek príležitosť – k narodeninám, za vysvedčenie, pod stromček, či ako svadobný dar alebo dar pri príležitosti kolaudácie, fantázii sa medze nekladú. Nech sa páči, náš e-shop je tu pre vás, tak neváhajte, nechajte sa inšpirovať a darujte si jedinečný zážitok z hojdania aj vy!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel.č.: 0910 943 256 alebo na e-mailovej adrese: hamacas@hamacas.sk. Radi vám odpovieme!

E-shop s mexickými hojdacími sieťami a závesnými kreslami nevyžaduje registráciu.

A teraz už želáme príjemný nákup!

 

Pozerajte a čítajte ďalej

Pozývame vás ďalej na našu stránku, kde si môžete, okrem iného, prečítať 6 dôvodov prečo si vybrať hojdaciu sieť práve u nás, referencie od našich zákazníkov, alebo si pozrite krátke ilustračné video, v ktorom uvidíte ako vyzerá hojdacia sieť zavesná v byte. A tu nájdete odpovede na často kladené otázky.