To je jednoduché - na nás sa môžete spoľahnúť!

Mexické hojdacie siete prinášame do slovenských bytov a záhrad už od roku 2005. Sme presvedčení, že vám do všedných dní prinesú viac pohodlia, viac relaxu, viac exotiky! A prečo si vybrať hojdacie siete práve od nás? Tu je hneď niekoľko dôvodov:

1. Kvalita

Ponúkame precíznu ručnú prácu, naše mexické hojdacie siete sú tkané ručne a to stáročiami overenou technikou. Spolupracujeme s overeným výrobcom a dbáme o prísnu kontrolu kvality. Každý kus, kým sa dostane k vám, prejde našimi pozornými očami a rukami.

2. Stabilita a spoľahlivosť

Pravé mexické hojdacie siete sme začali na Slovenský trh prinášať ako prví a pôsobíme na ňom viac ako 10 rokov. Nákupom u nás neriskujete, vždy dostanete, čo si objednáte a čo najrýchlejšie. Vaše objednávky spravidla expedujeme ihneď na druhý pracovný deň po ich prijatí. Garantujeme spokojnosť, tovar môžete do 14 dní od zakúpenia vrátiť bez udania dôvodu a my vám vrátime peniaze.

3. Pohodlný nákup

Náš responzívny e-shop zaručuje jednoduchý, pohodlný a rýchly nákup bez povinnosti registrácie.

4. Jedinečný výber

U nás nájdete bezkonkurenčne širokú ponuku farieb, môžete si vybrať z viac ako 30 farebných kombinácií. Farby osobne vyberáme a keďže sú hojdacie siete tkané ručne, každá viacfarebná hojdacia sieť je preto neopakovateľný originál, ktorý budete mať len vy. Všetky v ponuke zobrazené hojdacie siete sú skladom a pripravené k okamžitému odoslaniu.

5. Ochota pomôcť a poradiť

Sme špecialisti, mexickým hojdacím sieťam naozaj rozumieme. Milujeme, čo robíme a našich zákazníkov si vážime. Neúnavne robíme všetko preto, aby boli s nákupom u nás spokojní, a to sa prejavuje aj v starostlivosti o vás. Chcete vedieť, ako naše produkty a služby hodnotia zákazníci? Nech sa páči, prečítajte si referencie.

6. Blogujeme pre vás

Chceme, aby ste si mohli lepšie vychutnávať pohodu, relax a exotiku každý deň. Preto sa snažíme v našich príspevkoch prinášať rôzne rady, tipy, nápady a návody, ktoré by vám s tým mohli pomôcť. Prečítajte si články alebo si pozrite posledný videonávod, náš blog je tu pre vás!