Hojdacia sieť

hojdacia sieť rodinná

Hľadáte jedinečnú hojdaciu sieť? Práve ste ju našli! Je priamo z Mexika a som si istá, že sa do nej zamilujete na prvé pohojdanie. Ak ste v našom e-shope prvý raz, dovoľte, aby som vám na úvod mexickú hojdaciu sieť trochu predstavila a v krátkosti opísala.

Každá hojdacia sieť je tkaná ručne z bavlny a každý viacfarebný kus sa preto stáva originálom, ktorý budete mať doma len vy. Jediné, v čom sa mexické hojdacie siete na vlas podobajú, je úžasné pohodlie, ktoré poskytujú, jednoduchosť a ľahkosť manipulácie s nimi a ich očarujúci vzhľad.

Ponuku a viac podrobnejších informácíí o produktoch nájdete tu:

Hojdacia sieť do bytu i záhrady

Hojdaciu sieť si väčšina z nás automaticky spája s letnou dovolenkou a s horúcimi slnečnými dňami v záhrade. Avšak bola by škoda, keby ste túto skvelú hojdaciu sieť ihneď po lete zbalili a „zazimovali“. Poľahky sa totiž dá presniesť napríklad do obývačky, kde vytvorí útulné mietečko s lôžkom navyše. Tam potom môžete oddychovať, spať, čítať knihy, počúvať hudbu, skátka relaxovať ako na dovolenke aj počas (dlhých) zimných mesiacov. Vďaka jednoduchej manipulácii môžete hojdaciu sieť nie len prenášať zo záhrady do bytu a opačne, tiež ju môžete rýchlo pribaliť do batožiny, keď vyrážate na cety.

Umelecké dielo alebo kus nábytku?

Hojdacie siete začali svoju históriu písať asi pred 1000 rokmi vo vyspelej kultúre Mayských indiánov. Nedá sa teda poprieť, že hojdacia sieť patrí medzi prvé kusy nábytku, ktoré ľudstvo pozná. No myslím si, že vôbec nebudem prehánať, ak poviem, že je hojdacia sieť svojím spôsobom tiež umelecké dielo. Tento originálny a najmä funkčný dekoratívny prvok oživí každý interiér a bude ho obdivovať nejedna návšteva!

Prečítajte si, prečo je skvelé mať hojdaciu sieť zavesenú v byte.

Stručný návod na použitie

  1. Pohodlne sa do hojdacej siete uložte, na dotyk jemná avšak pružná bavlna sa vášmu telu maximálne prispôsobí.
  2. Nechajte sa jemne pohojdávať, zatvorte oči a zabudnite na zhon a starosti všedných dní.
  3. Pravidelne a často opakujte.

Odpovede na často kladené otázky ohľadom používania a starostlivosti o hojdacie siete a závesné kreslá nájdete tu.

Prečítajte si, čo hovoria naši zákazníci

Linda, Žilina, August 2019:
Už u vás kupujem tretiu hojdaciu sieť (túto ako darček), takže vás poznáme už dlhšie a sme veľmi spokojní. V pohodlnejšej hojdacej sieti som ešte neležala 🙂.”

Eva, Bratislava, August 2019:
Tento víkend sme hojdaciu sieť zavesili a vyskúšali. Hojdacia sieť je výborná, presne splnila očakávania môjho manžela, ktorý si kedysi v Mexiku takúto sieť vyskúšal a presne takú istú hľadal.“

Peter, Bratislava, Október 2018:
“Hojdaciu sieť som už vyskúšal, mám ju v interiéri a je veľmi pohodlná.”

Igor, Bratislava, júl 2013:
“Som spokojný, keď večer po práci  na chate do hojdacej siete zaľahnem, tak za tri minúty spím 🙂.”

Ďalšie referencie od našich spokojných zákazníkov.

Pozerajte a čítajte ďalej

Nech sa páči, na záver vás ešte pozývam do nášho blogu, kde nájdete rôzne informácie a zaujímavosti zo sveta hojdacích sietí, ako napr: