Deň hojdacích sietí

deň hojdacích sietí

Hojdacie siete – symbol absolútnej pohody

Všimli ste si, ako niektoré firmy využívajú vo svojich reklamách práve hojdacie siete, keď chcú svojim klientom povedať, že vďaka ich produktom alebo službám budú pohodičku mať alebo ju zažijú? Rôzne druhy hojdacích sietí sa asi najčastejšie objavujú v katalógoch cestovných kancelárií, a tie naše mexické sa dokonca objavili v letnej reklamnej kampani na nemenované slovenské pivo či v reklame na firmu zaoberajúcu sa informačnými technológiami. Nie je to len tak náhodou, veď práve hojdacie siete sú symbolom absolútneho relaxu, pohodlia a exotiky. A dokonca majú aj svoj deň, presne 22. júla je totiž deň hojdacích sietí!

Dôvod na oslavu sa vždy nájde

Ako sa hovorí, kto chce sláviť, dôvod si nájde a asi preto má každý deň v roku niečo alebo niekto svoj deň. Sú to sviatky národné, medzinárodné, oficiálne aj neoficiálne. Veľa z nich je serióznych, ako napríklad deň Zeme, deň matiek alebo deň učiteľov. No a potom sú tie uletené, medzi ktorými 1. apríl nevyzerá až tak bláznivo, ako napr. deň nosenia nerovnakého páru topánok, deň hľadania dúhy alebo, deň objím svojho šéfa.

Oslávte deň hojdacích sietí s nami

Pôvod tohto dňa a dôvod na jeho vznik nie je jasný, to však vôbec nevadí. Jedeň deň v roku venovaný hojdacím sieťam aj tak nestačí.

Tak neváhajte, pridajte sa a majte svoj vlastný deň hojdacích sietí kedykoľvek sa vám zachce 🙂

 

deň hojdacích sietí